Armina Hotel

Armina Hotel

Denizi ve Güneşiyle eşsiz bir belde olan Çıralı'da yeşilliklerle dolu, tabiatla iç içe kuş ve dalga sesleriyle insanı büyüleyen, huzur dolu bir tatil geçirmek için Armina Pansiyonumuza Hoş Geldiniz.

Antalya'ya 80 km uzaklıkta, yeşil ile mavinin buluşma noktası olan bozulmamış doğası ve Türkiye'nin en güzel kumsalına sahip Çıralı'da, Dut, Palmiye, Hurma, Portakal, Limon, Kayısı ağaçları ve binbir çeşit güzel kokulu çiçeklerle bezenmiş, büyük bir bahçe içerisinde yer alan Pansiyonumuz 4 adeti bungalow olmak üzere 14 adet oda ile hizmet vermektedir.

Odalarımızda: Duş, tuvalet, klima ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Kahvaltıda kendi el emeğimiz olan reçeller ve kendi mahsulümüz olan doğal hormonsuz meyve ve sebzeler sunulmaktadır.

Bahçemizde: masa tenisi, salıncak, hamak, şezlong, sedirler, bisiklet ve kumsalda siz müşterilerimiz için şezlong ve şemsiye mevcuttur. Pansiyonumuz bir aile işletmesi olup size evinizi aratmayacak konfor ve aile sıcaklığına sahiptir. Biz büyük bir aileyiz ve sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Hava Durumu

Weather data OK.
Antalya
12 °C
Biz büyük bir aileyiz ve sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Armina Hotel

ARMİNA HOTEL ÇIRALI

Connect with us:
facebook